• Czarna smycz

Czarna smycz dla psa- klasyka, która idzie w parze z najwyższą funkcjonalnością    

Posiadanie psa to prawdziwy skarb, a stworzona relacja, to jedna z najpiękniejszych przygód, które mogą nas spotkać. By jednak móc obserwować radość na psim pyszczku, gwarantując naszemu zwierzakowi zdrowy i prawidłowy rozwój, należy zadbać również o właściwą pielęgnację naszego czworonoga, w tym wyposażenie we właściwe akcesoria codziennego użytku. Smycz dla psa to jeden z podstawowych elementów. Przyjrzyjmy się dostępnym produktom z bliska.

Smycz czarna dla psa i jej charakterystyka

Każda czarna smycz dla psa od marki Kookito design cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Dopracowanie każdego, najmniejszego elementu produktu sprawia, że smycz wpisuje się także w wymagania i preferencję najbardziej wymagających użytkowników. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że oferowane produkty cechują się ponadprzeciętną trwałością wykonania, odpornością na różnego rodzaju odkształcenia, korozję, czy nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Smycz wytrzyma duży opór najbardziej krnąbrnych zwierzaków, które zwłaszcza na spacerach, zawsze chcą iść w wybranych przez siebie kierunku. Wytrzymała taśma bazowa, która jednocześnie jest miękka i przyjazna w dotyku, to jeden z sekretów doskonałej jakości, ergonomii oraz wygody użytkowania oferowanych produktów. 

Smycz dla psa czarna produkowana jest z najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu produkty zachowują swoją niezmienną kondycję i doskonałą prezencję przez długi czas, nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Trwałe, chromowane okucia pozwalają na wysoką wytrzymałość. Dodatkowo zaznaczyć należy, że smycz nie płowieje, nie traci intensywności swoich ciemnych, intensywnych barw, nawet pod wpływem silnego promieniowania UV. Co więcej, materiały, które wykorzystywane są do produkcji czarnych smyczy, przeszły liczne testy na etapie przedprodukcyjnym. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne w użyciu, zarówno dla nas, jak również dla naszego czworonoga.

Prezentowane smycze są również łatwe do utrzymania w nienagannej czystości. Jak wiadomo, spacery z psem często wiążą się z wędrówkami po ulubionym błocie czy innych, doskonałych miejscach do zabawy dla naszego psa. Smycze można prać w pralkach automatycznych, na programie prania ręcznego, w 40°C.

Smycz dla psa czarna- szeroka różnorodność wyboru

Smycz czarna dla psa dostępna jest w niezwykle obszernej gamie wielu, różnorodnych modeli. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy z nas bez trudu odnajdzie dla siebie i swojego czworonoga idealny model. W pierwszej kolejności zaznaczyć należy, że smycze dostępne są w dwóch szerokościach- 2 cm oraz 2,5 cm. Mniejsze modele dedykowane są dla małych ras psów, takich jak m.in.: shih tzu, maltańczyk czy york. Smycze szersze to produkty dla większych ras psów, takich jak np. doberman. 

Na szczególną uwagę zasługuje także rodzaj zapięcia, który może występować na smyczy. Wyróżnić możemy produkty standardowe, jak również smycze przepinane. Przede wszystkim, marka stawia zadowolenie swoich klientów zawsze na pierwszym miejscu. W związku z tym, składając zamówienie, możemy dokonać personalizacji wybranej smyczy, np. wskazując na potrzebę innej długości produktu. 

Standardowa smycz dla psa czarna 

Miejskie smycze dla psa w kolorze czarnym, posiadają uchwyt oraz jeden karabińczyk. Smycz o długości 195 cm pozwala na komfortowy spacer dla naszego psa po parkach, ulicach miast czy innych przestrzeniach infrastruktury miejskiej. Przy wygodnym, komfortowym uchwycie czarnej smyczy, odnaleźć można miejsce przewidziane do przypięcia etui z woreczkami spacerowymi. To sprawia, że nie będziemy musieli pamiętać o ich zabraniu.

Czarna smycz przepinana

Przepinane modele smyczy charakteryzują się dodatkową funkcją skracania. W tym celu w takich modelach odnaleźć można aż dwa karabinki oraz kółeczka. Obecność takich elementów konstrukcyjnych sprawia, że możemy regulować długość smyczy, w zależności od aktualnych potrzeb.

Różnorodna kolorystyka i wzornictwo czarnych smyczy 

Czarna smycz dla psa, by dopasować się do indywidualnych potrzeb i preferencji, dostępna jest w wielu różnorodnych wariantach. Dla miłośników klasycznych rozwiązań dedykowane są gładkie, ponadczasowe modele, w całość wykonane w kolorze czarnym. Gdy jednak chcemy wybrać dla siebie i swojego psa wyjątkowy zestaw, czarna smycz dla psa ozdobiona została ciekawym wzornictwem. Jednym z najbardziej popularnych jest smycz dla psa Oh My Ghost, która jak sama nazwa wskazuje, przedstawia na powierzchni smyczy urocze, kolorowe duszki. To motyw, który pozwala na ciekawe urozmaicenie czarnej powierzchni. Możemy także wybrać czarne smycze połączone z innymi akcentami kolorystycznymi. Dla przykładu bardzo ciekawą propozycją jest czarno- błękitna smycz zdobiona uśmiechniętymi nietoperzami w kolorze czarnym. 

Zapoznaj się z dostępną ofertą smyczy dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Co więcej, w innych kategoriach bez trudu będziesz mógł odnaleźć obroże czy inne akcesoria, dzięki którym każdy spacer będzie prawdziwą przyjemnością dla każdej ze stron.