• Czarne obroże

Modne obroże w kolorze czarnym | Kookito Design

Czarna obroża dla psa tworzy niesamowity kontrast na szyi praktycznie każdego czworonoga, dlatego stworzyliśmy osobną kategorię dla tych cudeniek. Zobaczcie sami.

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Oczywiście trudno w to wątpić, a skoro rzeczywiście tak jest, to znaczy, że zawsze chcemy dla naszych ukochanych czworonogów jak najlepiej. Wybieramy im najzdrowsze i nasmaczniejsze karmy, dbamy o ich wygodne posłania, pilnujemy ich zdrowego rozwoju i bacznie obserwujemy ich potrzeby, aby móc je jak najlepiej zaspokajać. Oprócz tych wszystkich aspektów, w dzisiejszych czasach okazuje się, że równie ważne jest także to, co zakładamy na swojego pupila. Starannie dobieramy nie tylko ciepłe ubranka na jesienno-zimowe spacery, ale także zwracamy szczególną uwagę na szelki, smycze czy obroże, które będą towarzyszyć nam i naszym pupilom podczas wspólnych wypraw. Jakie obroże wybierać i czym się wtedy kierować? Czy czarna obroża dla psa zawsze musi kojarzyć się ze smutnym lub groźnym psem? I dlaczego właściwie wybór odpowiedniej obroży jest aż tak ważny? Sprawdźmy to na przykładzie produktów marki Kookito Design!

Dlaczego warto zdecydować się na czarną obrożę?

Na pierwszy rzut oka czarna obroża dla psa może nie nieść ze sobą zbyt wielu pozytywnych skojarzeń. Jest to wielki błąd, ponieważ obecnie kolor czarny jest niezwykle modny i pięknie komponuje się do każdej stylizacji i wszelkich zestawień kolorystycznych. Co więcej, nie musi się on kojarzyć smutno ani złowrogo, jeśli połączy się go z ciekawymi wzorami i żywymi kolorami. Obroże wykonane z czarnego materiału bardzo dobrze będą wyglądać w połączeniu z ozdobnymi tasiemkami, a tu już wybór jest ogromny - wzory kwiatowe, zwierzęce, geometryczne, czy nawet tęczowe! Ich dostępność i wielorakość sprawi, że z pozoru zwykła czarna obróżka zmieni się w prawdziwe dzieło sztuki, które będzie oryginalne tak samo jak pies, który ją nosi, ale również jego właściciel. Obroża czarna nie musi wyglądać jak sto innych, bo dzięki różnorodności i tylu możliwości na samodzielne mieszanie wzorów i kolorów, ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Jakie są jeszcze korzyści płynące z wyboru czarnej obroży? Oprócz tych oczywistych estetycznych i wizualnych, warto także zwrócić uwagę na zalety i komfort w użytkowaniu. Spacery z psiakiem kochającym przygody zapewne nie zawsze należą do tych najczystych. Warto zatem wybrać obrożę, która nie będzie zbyt łatwo ulegać zanieczyszczeniom. Czarna obroża jest jedną z tych najbardziej odpornych na zabrudzenia, co jest jej dodatkowym atutem. Pasować będzie ona do każdej maści pieska i nada mu szyku oraz elegancji. Prezentować będzie się dobrze zarówno na miejskich ulicach, jak i w naturalnych plenerach - jest niezwykle uniwersalna, a przy tym także bardzo stylowa. 

Zalety czarnych obroży marki Kookito Design

Kiedy już zdecydujemy się na obrożę w kolorze czarnym, należy zastanowić się nad wyborem marki i materiałów, z jakich będzie ona wykonana. Czarnych obróż jest zapewne wiele, ale warto zwrócić uwagę konkretnie na te, które będą dawały możliwie największy komfort naszym pupilom. Czarna obroża to nie tylko zwykły dodatek do spacerów, ale naprawdę ważny element, który musi być odpowiednio dobrany. Kookito Design posiada w swojej ofercie bogaty wybór czarnych obroży, ale ich oryginalny wygląd nie jest ich jedyną zaletą. Wykonane są one z solidnej taśmy poliestrowej, której świetna jakość gwarantuje odporność na różne czynniki zewnętrzne. Co ważne, obroże są podszyte miękkim polarem, a to ogromny plus z perspektywy naszych czworonogów - zapobiega on otarciom, podrażnieniom skóry oraz nieprzyjemnym zaciskaniom. Każda z tych nowoczesnych obróż jest również zdobiona ciekawą tasiemką w przeróżnych wzorach i kolorach. Sprawia to, że każda z nich jest wyjątkowa i z pewnością pasować będzie do charakteru każdego zwierzaka dodając mu uroku i elegancji. Dużym plusem jest również możliwość wyboru rodzaju zapięcia przez właściciela. Czy będzie to plastikowy zatrzask, a może półzacisk? Decyzja należy do Was! Nikt przecież nie zna swojego psiego przyjaciela lepiej niż jego właściciel. Jedną z najlepszych zalet tych obróżek jest również to, że wykonywane są specjalnie na zamówienie. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy pies jest inny i podobnie jak do ludzi - trzeba do niego podejść indywidualnie. Stąd możliwość wykonania obroży na specjalny wymiar. Ogół tych cech składa się na produkt, który istnieje, by przynosić pieskom radość z każdeo wyjścia i spaceru. To definicja komfortu i wygody, a także bezpieczeństwa - obroża nie tylko nie wprawia psiaka w dyskomfort i niewygodę, ale także chroni go przed ucieczką i potencjalnym wypadkiem. Czarna obroża dla psa Kookito Design to zatem fenomenalny wygląd oraz pełnia wygody i bezpieczeństwa.

FAQ

Czym kierować się przy wyborze obroży?

Przede wszystkim wygodą i komfortem pupila. Należy wybierać dodatki wykonane z takich materiałów, które nie będą podrażniać i ranić czworongów. Solidna taśma poliestrowa zadba o trwałość i bezpieczństwo, a podszycie miękkim polarem sprawi, że obroża nie będzie się już nigdy kojarzyć z nieprzyjemną koniecznością. Reszta to już tylko kwestia gustu.

Czy czarna obroża dla psa to zły wybór?

Absolutnie nie! Czarne obroże wcale nie muszą kojarzyć się ze smutkiem i nudą. Jeśli zdecydujemy się na czarną obrożę, która dodatkowo udekorowana jest kolorowymi wstawkami, przekonamy się, że zabawa kolorami to idealne rozwiązanie, aby nadać psim dodatkom klasy, stylu i elegancji.

Obroża gotowa, czy na zamówienie?

Asortymenty sklepów z dodatkami dla czworonogów pękają w szwach od ilości przeróżnych, gotowych obroży. Należy jednak pamiętać, że tak, jak każdy człowiek, tak również każdy pies jest inny. Lepiej zatem zdecydować się na obrożę wykonaną na zamówienie, w której to właściciel podejmie ostateczną decyzję, jakie wymiary powinna mieć, po uprzednim zmierzeniu swojego psiaka. Da to gwarancję, że pupilowi będzie w niej wygodnie, nie będzie go ona uciskać, a także nie spowoduje żadnego niebezpieczeństwa związanego z ucieczką pieska. Nie należy się również martwić o koszty wykonania takiej obroży - wbrew pozorom wcale nie jest ona aż tak droga.

Popularne wyszukania:

obroże dla dużych psów kookito | obroza niebieska dla psa | obroża dla psa niebieska | designerskie obroże dla psów | obroże dla dużych psów