• Szelki dla średnich psów

Dobieranie najlepszych akcesoriów dla naszego pupila to zapewnienie mu wyjątkowego bezpieczeństwa, swobodnej zabawy i niezwykłego komfortu. Z myślą o tym, dedykujemy wszystkim właścicielom nasze najwyższej jakości, przygotowywane metodą handmade z dodatkiem wielkiej miłości do zwierzaków - szelki dla średniego psa.

Szelki dla psa średniego rozmiaru - wyjątkowe zalety

Szelki dla średniego psa to znakomita alternatywa dla tradycyjnej obroży. Zapewnią sierściuchowi maksimum bezpieczeństwa podczas wyjść na codzienne spacerki przy zachowaniu jego komfortu. Piesek nie odczuje żadnego dyskomfortu przy naciąganej przez nas smyczy. Szeleczki rozkładają siłę na większą powierzchnię ciała zwierzaka, bez ucisku na jego krtań. Dobrze dobrane szelki zapobiegają uwolnieniu się psiaka, który zapragnie pognać za napotkanym kotem lub wybiec na niebezpieczną jezdnię.

Szelki dla średniego psa znaczne uproszczą organizacji podróży autem z pupilem. Dzięki nim można zrezygnować z używania dusznego, nudnego i nielubianego przez czworonogów transportera na rzecz przypięcia pieska do klamry przy pasie bezpieczeństwa. Dbamy również o to, by było z czego wybierać! Tworzymy ogromny wybór designerskich wzorów i kolorów, które uświetniają wygląd pupila i zapewnią jego dobrą widoczność.

Szelki dla psa średniego rozmiaru - w trosce o zdrowie pupila

Piesek ma tendencje do brykania, ciągnięcia nas lub szarpania się na widok kota lub rowerzysty? Znamy to! Wiemy również, jak to zmienić. Szeleczki wspierają wypracowywanie w naszym pupilu dobrych zachowań podczas spacerów. Upominanie czworonoga i pociągnięcie za smycz nie zrobi mu żadnej krzywdy.  Szelki sprawują się niezawodnie, jeśli mamy do czynienia z pieskiem, który przejawia problemy behawioralne, jest lękliwy lub agresywny. Takie czworonogi mogą wyjątkowo często próbować nam uciekać i brykać. Na szczęście szelki mu to uniemożliwią!

Szelki dla psa średniego rozmiaru również sprawdzą się idealnie, jeżeli zwierzak zmaga się z:

  • trudnościami z układem oddechowym,
  • zapadniętą tchawicą,
  • utrudnieniami w swobodnym przepływie krwi,
  • zaburzeniami pracy tarczycy,
  • nieprawidłowości w obrębie szyjnej części kręgosłupa.

Szelki dla psa średniego rozmiaru - wysoka jakość

Wiemy, jak ważne jest dobranie szelek dla średniego psa tak, by były one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Takie szelki dla średniego psa z pewnością posłużą wiele lat. Tworzone przez nas najlepszej jakości akcesoria uszyte są z niezwykle mocnej taśmy poliestrowej. Stosujemy miękkiego podszycia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że czworonoga nie spotkają nieprzyjemne otarcia. Szelki dla średniego psa nie będą stanowiły problemu podczas ich zakładania i zdejmowania. Chromowe okucia ich elementów, skutecznie zabezpieczają wszystkie sierściuchy przed nieprzewidzianą ucieczką i nie doznają odpryskiwania materiału w trakcie ich użytkowania.

Nasze produkty handmade, wykonujemy z wyjątkową dokładnością, troską o komfort każdego ukochanego pupila podczas codziennych aktywności oraz ogromną miłością do wszystkich czworonożnych kompanów. Cechy naszych szelek dla średniego psa to:

  • wytrzymałość,
  • odporność na różnorodne warunki pogodowe
  • brak podatności na uszkodzenia,
  • miękkość,
  • przepuszczalność powietrza.

Nasze szelki dla średniego psa gwarantują również zachowanie wyjątkowej intensywności koloru tak, by mogły towarzyszyć opiekunowi i czworonogowi jak najdłużej.

Szelki dla psa średniego rozmiaru - niespotykany design

Komfort, wysokie bezpieczeństwo zwierzaka i niespotykany design to połączenie wprost idealne! Wiemy, że każdy wyjątkowy psi towarzysz zasługuje na ponadprzeciętne akcesoria. Z myślą o tym stworzyliśmy wiele niesamowitych propozycji szelek dla średnich psów, które zachwycają i przykuwają uwagę.

Wybierz Wasz unikalny wzór! Niech oddaje charakter pupila, płeć, pasuje do jego sierści, dopełnia jego wygląd i rzuca się w oczy tak, by sierściuch nigdy nie zginął z pola widzenia. Psiak będzie spełniał wszystkie modowe trendy, podobnie jak jego właściciel!

FAQ

Jak dobrać rozmiar szelek dla psa średniego?

Do dobrania idealnego rozmiaru dla swojego pupila, warto posłużyć się miarą krawiecką. Jeżeli akurat nie mamy jej pod ręką - dobrym sposobem jest sprawdzenie rozmiaru czworonoga przy pomocy sznurka, który później z łatwością można zmierzyć linijką. By dobrać rozmiar szelek należy zmierzyć szerokość i obwód klatki piersiowej zwierzaka. Następnie porównujemy wymiary z tabelą rozmiarów. Warto pamiętać, by zachować odrobinę luzu pupilowi, by czuł się on w szelkach swobodnie.

Jaki kolor szelek dla średniego psa wybrać?

Warto dobierać kolor szelek w zależności od koloru sierści pupila. Ciemniejsze odcienie będą zauważalne na jasnej okrywie włosowej czworonoga, a jaśniejsze przy jej ciemniejszej odmianie. Wtedy z łatwością będzie można dostrzec pieska podczas każdego spaceru.

Jak dodatkowo zabezpieczyć pupila z wykorzystaniem szelek dla średniego psa?

Do szelek można z powodzeniem przypiąć adresówkę/identyfikator z numerem do właściciela i imieniem pieska.

Popularne wyszukania:

etui na worki dla psa | saszetka na smakołyki dla psa | obroże dla psa | obroza dla szczeniaka | etui na woreczki dla psa diy