• Czerwone obroże

Ozdobne czerwone obroże dla psów | Kookito Design

Dobrze wiemy, że kochacie własnie czerwone obroże dla swoich psiaków, dlatego postanowilismy przedstawić Wam je w osobnej kategorii. Ponadto zadbaliśmy o to, by każda oferowana przez nas obroża w tym kolorze była wyjatkowa i poza podstawowymi funkcjami jakie spełnia ten gadżet, była ekstrawagancką ozdobą szyi każdego psa Kookitomaniaka!

Zalety czerwonego koloru obroży - czy warto wybrać właśnie taki?

Wybór koloru obroży może okazać się nie lada wyzwaniem - na rynku dostępnych jest ich naprawdę wiele. Podczas wyboru powinno kierować się dwoma kryteriami - to, czy obroża podoba się nam i czy będzie pasować naszemu pupilowi. W końcu, jak można się domyślić, do każdego psa pasować będzie inna obroża. Można się w tym trochę pogubić i zapętlić, jednak mamy dla Was łatwe rozwiązanie tych wszystkich dylematów. A rozwiązaniem tym jest opcja zakupu czerwonej obroży.

Dlaczego właśnie czerwonej? Z kilku, bardzo ważnych powodów. Najważniejszym z nich jest chyba to, że czerwony kolor pięknie przypasuje się do każdego umaszczenia pupila. Wspaniały i interesujący kontrast stworzy z psami o maści czarnej czy białej, sprawiając, że zwierzak będzie przyciągać wzrok. Kontrasty są niezwykle popularne w dzisiejszych czasach i nic w tym dziwnego - są po prostu ładne i interesujące. Natomiast jeżeli chodzi o psy w kolorach brązowych lub rudych, czerwona obróżka będzie ich sierść idealnie uzupełniała. Połączenie rudego z czerwonym jest naturalne i po prostu piękne.

Zalety tej barwy widać także w sposobie, w jakim psy ją odbierają. Kolor czerwony to barwa wręcz idealna na obróżkę. Czworonogi widzą ten kolor bardzo wyraźnie, przez co obroża jest dla nich ciekawa, a noszenie jej jest dla nich przyjemnością. Czyżby był to koniec z trudnościami w jej zakładaniu? Warto też wspomnieć o fakcie, iż czerwone obroże są niesamowicie wyróżniające. Dzięki tej cesze nie tylko łatwiej będzie ściągnąć obróżkę pupilowi po nocnym lub wieczornym spacerze, ale także dostrzec go, jeżeli bez smyczy wystrzeli gdzieś do przodu. Czerwony to naprawdę niezwykły kolor - piękny, uniwersalny i praktyczny.

Dlaczego nasze obroże są świetnym wyborem dla pupili?

Każdy właściciel czworonoga przyzna, że zdrowie i szczęście jego pupila jest najważniejsze. Dające nam uśmiech, urocze czworonogi zasługują przecież na niezliczoną ilość miłości oraz najpiękniejsze możliwe zabawki i akcesoria. Właśnie taki cel przyświeca nam w Kookito Design. Tworzymy produkty, które jeszcze bardziej rozjaśnią życie właścicieli piesków - nie ma przecież nic piękniejszego niż pupil hasający na spacerze w pięknej, wygodnej dla niego obróżce. Miejsc, w którym można nabyć obróżkę, jest bardzo dużo i przez to ciężko znaleźć naprawdę dobre jakościowo produkty. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Dlaczego właśnie nasze obroże? Możemy pochwalić się najwyższą jakością materiałów, które dobieramy starannie z troską o dobro Waszych pupili. Co więcej, nasze produkty wykonywane są ręcznie na Wasze zamówienie. Do każdej tworzonej obróżki przykładamy się tak samo mocno, aby uchwycić wszystkie, nawet najmniejsze detale i dokładnie odtworzyć Waszą wizję obroży. Najbardziej zależy nam na wygodzie ukochanych psiaków, więc nasze obróżki wyposażamy w podszycie z polaru. Dzięki niemu, zwierzaki nie będą wycierać sobie sierści pod obrożą podczas spaceru i, ze względu na to, że polar jest materiałem oddychającym, pocić w upalne dni. Polar na obroży pomaga również w jej szybszym schnięciu. Do wyboru są także dwa rodzaje zapięć - na mocny zatrzask plastikowy i półzacisk. Warto także wspomnieć, że nasze obroże zawsze podążają za aktualnymi trendami - w końcu psiaki także muszą wyglądać pięknie i modnie.

Piękne uzupełnienie czerwonej obróżki - oferta Kookito Design

W naszej ofercie posiadamy kilka czerwonych obróżek - widzimy, jak bardzo Wam się podobają, więc cały czas pracujemy nad nowymi pozycjami. Co ważne, nie ograniczamy się jedynie do czerwonej barwy, a urozmaicamy ją kolorowymi dodatkami w postaci wielobarwnych taśm bazowych i tasiemek ozdobnych. Dzięki tym urozmaiceniom, czworonoga nie będzie wyróżniać jedynie piękny, czerwony kolor, ale także uniwersalny wzorek na jego obróżce. Wzory na obroży mogą także w ciekawy sposób ilustrować charakter psa. Przykładowo, jeżeli pupil jest spokojny i lubi pieszczoty, intersującym wyborem byłaby dla niego obróżka z wyszywanymi kwiatkami. Dla łobuziaka natomiast można pokusić się o obróżkę Cool Pow, która urozmaicona jest komiksowymi dymkami. A dla psiaka o pogodnym usposobieniu - wywołującą uśmiech na twarzy obróżką będzie ta w tęczowe paski.

FAQ:

Jaki kolor obroży wybrać?

Zależy to przede wszystkim od gustu. Warto jednak poświęcić uwagę kolorowi czerwonemu. Obroże w tej barwie przypasowują się do większości umaszczeń psa oraz podobają się pupilom. Oprócz tego, czerwone obroże są dobrze widocznie z dużych odległości. Czerwony jest piękny, uniwersalny i praktyczny.

Jakie są zalety podszycia z polaru?

Nasze obróżki wyposażamy w podszycie z polaru, dzięki któremu obroża zapewnia psiakowi komfort i wygodę w użytkowaniu. Takie podszycie zapobiega wycieraniu się sierści pupila i, dzięki temu, że polar jest oddychający, poceniu się szyi latem. Polar umożliwia także szybsze schnięcie obroży.

Zwykła, jednokolorowa obroża, czy taka ze wzorkiem?

Wykonywane przez nas obroże wyposażone są w dodatki w postaci wielobarwnych tasiemek ozdobnych. Wzory na obróżce to nie tylko walor estetyczny, ale także może być spersonizowany do pupila (wzorek może odpowiadać jego charakterowi).

Popularne wyszukania:

etui na woreczki dla psa diy | obroze dla psa | torebka na smakołyki | obroza półzaciskowa | torebka na smaczki dla psa