• Etui na woreczki dla psa

Aby spacer z psem przebiegał bez przykrych niespodzianek warto wyposażyć się w akcesoria, które to zapewnią. Jednym z nich jest etui na woreczki na psie odchody. Nie w każdym mieście dostępne są psie stacje, które oferują specjalne woreczki, które można w każdej chwili pobrać. Nawet jeśli są, to nie każdy ma do nich dostęp. Dlatego warto zaopatrzyć się zarówno w woreczki, jak i przydatne etui, dzięki któremu w wygodny sposób możemy przenieść niezbędne akcesoria.

Sprzątanie po psiaku jako obowiązkowy element spaceru

Konieczność sprzątania po psie jest bez wątpienia czynnością obowiązkową podczas spacerów. Zdajemy sobie sprawę, że usunięcie nieczystości, jakie pozostają po naszym pupilu na trawie czy na ulicy należy tylko i wyłącznie do jego właściciela. Aby zapewnić sobie komfort oferujemy w naszym sklepie przydatne akcesoria ułatwiające tą czynność. Mowa o etui na woreczki na psie odchody Kookito design, dzięki któremu w każdym, nawet najbardziej niespodziewanym momencie będziesz mógł tez trudu pozbyć się zanieczyszczeń pozostawionych przez swojego psa. 

Jak wygląda etui na woreczki dla psa?

Etui na woreczki to niewielka saszetka, która została stworzona z myślą o przechowywaniu woreczków na psie odchody. Dzięki niemu można je mieć zawsze pod ręką, a ich wyjmowanie jest o wiele bardziej wygodne. Etui jest bardzo lekkie i poręczne, a dzięki otworowi, jaki posiada możliwe jest wydobywanie pojedynczych woreczków bez konieczności wyjmowania całej rolki. Wygoda użytkowania jest maksymalna, co doceni każdy posiadacz psa. W przypadku braku etui trzeba wkładać całą rolkę lub pojedyncze woreczki najczęściej do kieszeni, z której wyjmowanie przysparza często wiele problemów. 

Zalety używania etui na woreczki marki Kookito design

Aby zapewnić komfort przenoszenia woreczków etui zostały one wyposażone w uchwyty, dzięki którym łatwo je przymocować do np. smyczy. Etui na woreczki dla psa bez trudności można doczepić za pomocą rzepu oraz plastikowych karabińczyków także do paska od spodni, plecaka czy nerki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele wariantów kolorystycznych, dzięki czemu codzienna opieka nad psem stanie się źródłem radości i satysfakcji. Oryginalny wygląd zapewniają kolorowe modele etui, które z pewnością wpasują się w gust właścicieli psów. Dostępne są modele typowo dziewczęce, np. Rose Triangles, White Folky Mood czyUnicorns Power. Można je dobrać zarówno do swojego stylu albo charakteru psa. Piękna kolorystyka i użyteczność jest bez wątpienia cechą charakterystyczną marki Kookito design. Kolejną zaletą jest także możliwość prania etui w pralce w 40 stopniach, co znacznie ułatwia utrzymanie woreczków w czystości.

Kiedy przydaje się etui na worki na psie odchody?

Etui zalecane jest do używania na co dzień. Każdy spacer z psem niesie za sobą ryzyko bałaganu w postaci odchodów, które należy natychmiast sprzątnąć po pupilu. Często zapomina się wziąć ze sobą woreczków. Dzięki etui na worki na psie odchody, które można na stałe przymocować do smyczy, mamy pewność, że nigdy już nie zdarzy się o nich zapomnieć. Możliwe, że po pierwszym spacerze z wygodnym etui stanie się ono nieodłącznymmust have podczas wyjść z pupilem. 

Dobierz komplet na wyjścia ze swoim psiakiem!

Świetną opcją będzie jednoczesny zakup woreczka na przysmaki dla psa w tym samym kolorze co etui na woreczki na odchody. Taki komplet z pewnością zachwyci każdego posiadacza psa. Oba produkty wykonane z wodoodpornych materiałów znacznie ułatwią wyjścia z pupilem. Nowa kolekcja etui na worki spacerowe i woreczków na przysmaki dla psa umili wyjście, a także stanie się dodatkową motywacją do niekiedy wczesnego, porannego wstawania na spacer. Z takim zestawem opieka nad psem to sama przyjemność!

Z miłości dla psów i wygody dla ich właścicieli stworzone zostały etui na woreczki, które mają ułatwiać życie i bez wątpienia spełniają one swoje zadanie. Etui na worki spacerowe to doskonały dodatek do codziennych wypraw z Twoim czworonożnym zwierzakiem. Sprawdź sam, jak proste może stać się wyjście z psem na spacer. Już nigdy nie zapomnisz o wzięciu woreczków, dzięki posiadaniu oryginalnych etui na woreczki na psie odchody. Koniecznie wypróbuj i zobacz, jaką wygodę gwarantuje ich stosowanie. Gwarantujemy, że z czasem nie będziesz mógł sobie wyobrazić jak to jest nie używać etui.

FAQ:

Dlaczego warto kupić etui na woreczki dla psa?

Przede wszystkim są one świetnym udogodnieniem podczas spacerów z psem. W łatwy sposób można przechować woreczki, a dzięki uchwytom przypiąć do smyczy, paska, plecaka czy nerki. Dzięki nim woreczek będzie zawsze pod ręką i nie będzie potrzeby zajmowania nim rąk ani kieszeni.

Czy etui na psie odchody nie odczepi się samo?

Nie jest możliwe, aby etui nam zaginęło, bowiem posiada podwójne zabezpieczenie, jakim jest rzep oraz karabińczyk.

Czy podczas deszczowej pogody woreczki na odchody w etui zamokną?

Etui są stworzone z materiału wodoodpornego, dlatego sprawdzą się w każdej sytuacji, także podczas deszczu. Dzięki temu są także łatwe w utrzymaniu. Można je prać w zwykłej pralce w 40 stopniach.

Popularne wyszukania:

suczki | woreczek na smaczki dla psa | obroża dla psa czerwona | szelki dla psa handmade | woreczek na przysmaki dla psa