• Szelki dla psa

Kolorowe szelki dla psów | Kookito Design

Tutaj znajdziesz designerskie szelki dla wszystkich ras psów od tych małych jak yorki czy maltańczyki do tych największych jak labrador czy amstaff. Robimy wszystko co w naszej mocy, by stworzyć najlepsze szelki dla Twojego psa. Wykonane są z mocnej taśmy nośnej, kolorowej ozdobnej tasiemki tkanej podszyte mięciutkim w dotyku polarem, tak by podnieść komfort użytkowania Twojego pupila podczas codziennych spacerów. Wszystkie szelki dla psa szyjemy na indywidualne zamówienie Klienta dlatego w komentarzu do swojego zamówienia koniecznie podaj nam obwód klatki piersiowej Twojego czworonoga.

Poznaj zalety szelek dla psów Kookito Design

Szelki handmade uszyte dla Was w Polsce

Wszystkie akcesoria dla psów, w tym szelki są wykonywane w naszej przytulnej pracowni, która znajduje się w Mysłowicach. Wybierając naszą markę, możesz mieć pewność, że kupujesz produkty dla psa handmade, uszyte z miłością i wszelka dbałością o każdy detal.

Miękkie szelki dla psa

Nasze szelki wyróżnia na tle konkurencji jeden, a jakże kluczowy dla komfortu użytkowania detal. Jest nim podszycie z miękkiego polaru, dzięki czemu sierść psa nie wyciera się, a dodatkowo jest to tkanina oddychajaca, więc nie ma obaw, że psiakowi będzie zbyt gorąco. W ofercie Kookito Design znajdziesz tylko wygodne szelki dla psa, które zawsze prezentują się elegancko.

Najlepsza jakość i perfekcyjne wykonanie

W pracowni Kookito dbamy o to, by każdy produkt, który wyrusza do swoich nowych włascicieli, był wręcz perfekcyjny. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze materiały, z których tworzymy akcesoria dla Twojego psa, dokładnie poddajemy testom, tak by zapewnić bezpieczeństwo w ich użytkowaniu. Po drugie, zwracamy uwagę na najmniejsze detale podczas naszej pracy, by każdy był zadowolony. Ty jak otrzymasz produkt Kookito dla swojego psa, a my jeśli polecisz nas swoim znajomym czy sąsiadom, którzy chetnie skorzystają z wyjatkowej oferty dla psiaków.