• Zwroty

Regulamin zwrotów i reklamacji

 1. Sklep internetowy www.kookitodesign.com akceptuje zwroty zakupionych towarów.
 2. Towar należy wysłać na adres kurierem na adres: Kookito Design Katarzyna Górecka ul. 3 Maja 79f, 41-400 Mysłowice lub za pomocą Paczkomatu InPost do paczkomatu o kodzie: KAT42M
 3. Nie przyjmujemy zwrotów za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 4. W ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki Kupujący ma prawo zwrotu i powinien odesłać przesyłkę na podany wyżej adres wraz z wydrukowanym formularzem zwrotu oraz paragonem zakupu.
 5. Formularz zwrotu Klient otrzymuje wraz z potwierdzeniem zamówienia na wskazany adres mailowy.
 6. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady sierści psa, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.).
 7. Zwrot nie przysługuje innym podmiotom gospodarczym, które na zakup towarów otrzymały fakturę VAT. Powyższe wyłączenie nie obejmuje przedsiębiorców na prawach konsumenta.
 8. Sprzedający rozpatrzy każde żądanie zwrotu w terminie do 14 dni od daty przyjęcia zwrotu, warunkiem jest jednak dołączenie potwierdzenia zakupu do zwracanego towaru oraz formularzem zwrotu.
 9. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów akcesoriów wysyłanych do firmy za pobraniem, do innych punktów odbioru niż podany adres.
 10. Sposób opakowania oraz przewożenia towarów odsyłanych Sprzedającemu powinien odpowiadać ich właściwościom (odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie towaru).
 11. Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.
 12. Reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową prosimy zgłaszać drogą elektoniczną na adres dogstore@kookitodesign.com lub drogą listowną na podany wyżej adres.