• Smycze spacerowe

Długi spacer to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana chwila dla Twojego psa. Dlatego Twoim zadaniem jako kochającego i odpowiedzialnego opiekuna jest znalezienie idealnej smyczy. Jaka smycz jest idealna? Taka, która zapewni komfort Twojemu pupilowi, a Tobie spokój - spacer bez obaw o to, że smycz zerwie się, a karabińczyk nie wytrzyma ekscytacji psiaka. Idealnym dopełnieniem takiej smyczy są designerskie wzory i kolory, których w naszej ofercie nie brakuje! 

Smycz spacerowa z mocnej taśmy 

Mocna taśma to podstawa każdej dobrej smyczy. Nawet najbardziej ułożony i emanujący spokojem pies może się czegoś wystraszyć i gwałtownie zareagować. Wówczas Ty jako opiekun musisz zapanować nad podbramkową sytuacją. Nie zdołasz tego jednak zrobić bez odpowiedniego sprzętu, a takim są bez wątpienia smycze Kookito Design. Nie tylko urzekają bogactwem kolorów i wzorów, ale zapewniają też pełną kontrolę nad pupilem podczas spaceru. Ten aspekt szczególnie docenią opiekunowie psiaków z problemami behawioralnymi. Od teraz nie musicie się już martwić, że pies nagle zerwie się ze smyczy i pobiegnie przed siebie. 

Taśmę możesz leczyć zarówno z obrazami, jak i szlakami. Smycz spacerowa z wytrzymałej taśmy sprawdzi się zarówno podczas krótkiego wyjścia za potrzebą, jak i dłuższej wędrówki. Będzie też przydatna podczas wszelkich szkoleń czy treningów Twojego czworonoga. Uwielbiasz kupować akcesoria dla Twojego pupila? W takim razie zaopatrz się w kilka smyczy na każdą okazję! Do kompletu możesz dobrać obroże oraz szelki z takim samym motywem. Twój pies będzie najlepiej wystylizowanym psem w okolicy! 

Linka spacerowa dla psa

Standardowa długość naszych smyczy spacerowych dla psa wynosi aż 195 cm. Taka długość gwarantuje Ci kontrolę nad Twoim pupilem, a psiakowi nieco swobody. Szczególnie mniejsze rasy w zupełności zadowolą się taką długością smyczy. Jeżeli jednak potrzebujesz dłuższej linki spacerowej dla psa, skontaktuj się z nami i daj znać, jakiej długości potrzebujesz. Stworzymy smycz skrojoną na miarę Twojego czworonoga. 

Gdzie sprawdzi się linka spacerowa dla psa w formie mocnej taśmy? Przede wszystkim na wszelkiego rodzaju otwartej przestrzeni zielonej, jak teren osiedla, parki, łąki, czy dedykowane parki dla psów. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na to, aby Twój pupil biegał swobodnie bez smyczy, to takie rozwiązanie będzie dla Was idealne. Pies zyska nieco swobody, a Ty unikniesz ryzyka w postaci ucieczki psa czy ataku na inne zwierzę bądź człowieka. Pamiętaj, że bez smyczy powinny chodzić jedynie te psy, które reagują na komendy i nie wykazują agresji względem innych zwierząt i ludzi. 

Linka spacerowa dla psa zapewni Twojemu pupilowi solidną dawkę ruchu zawsze wtedy, kiedy nie ma szans na spacer bez smyczy. Taśma jest wytrzymała i zniesie różne pomysły Twojego czworonoga. Nie zaplącze się też w gałęzie czy krzaki. Mocniejsze szarpnięcie nie zerwie smyczy w najmniej odpowiednim momencie. 

Kolorowa w smycz spacerowa dla psa

Jesteś modowym geekiem i nie boisz się odważnych stylizacji? Jeżeli tak, to co powiesz na smycze dopasowane do Twojego stroju? Dzięki ogromnej palecie kolorów i wzorów, smycze Kookito Design bez trudu dopasujesz do Twojego stroju na spacer z pupilem! Wreszcie kolorowa smycz spacerowa z pewnością doda Wam energii w zimny i deszczowy jesienny poranek. Pogoda nie zwalnia ze spaceru, a nasze smycze rozświetlą nawet najbardziej pochmurny dzień! Opady atmosferyczne nie są straszne naszym smyczom, które są idealne na każde warunki pogodowe. 

FAQ 

Dlaczego taśma, a nie np. sznurek?

Taśma jest dużo bardziej elastyczna i wytrzymała. Dzięki temu lepiej absorbuje energię, jaką wytwarza się, gdy pies gwałtownie skoczy lub pobiegnie. Za pomocą taśmy szybciej opanujesz sytuację bez ryzyka zerwania się smyczy. Jest to szczególnie ważne podczas spacerów w takich miejscach, jak centrum miasta czy okolice ruchliwych ulic. Co więcej, taśma nie plącze się tak, jak może się to zdarzyć w przypadku sznurka. Nie ma chyba nic bardziej irytującego niż smycz, na której przy byle okazji robią się supły. Są one nie tylko mało estetyczne, ale też zwiększają ryzyko przypadkowego zerwania się smyczy.

Mój pies jest naprawdę duży, czy taśma wytrzyma taki gabaryty?

Nasze taśmy mają różne rozmiary, zarówno jeżeli chodzi o długość, jak i o szerokość smyczy. Wystarczy, że przed zakupem skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoje potrzeby. Dopasujemy taśmę do Twojego pupila zarówno pod względem długości, jak i szerokości. Taśma jest wytrzymała, dlatego może być używana jako smycz spacerowa dla psa o naprawdę sporych gabarytach.

Czy taśma nie będzie się brudzić na każdym spacerze?

Nawet jeżeli zdarzy Ci się spacer w ulewnym deszczu albo innych ekstremalnych warunkach, nasze smycze możesz bez obaw prać w pralce. Temperatura wody nie powinna przekraczać 40 stopni. Taśma oraz elementy ozdobne są wykonane tak, aby smycz była nie tylko elegancka, ale i praktyczna. Kolory smyczy czy szelek pozostaną żywe i nasycone nawet po wielu praniach.

Popularne wyszukania:

jaka obroża dla szczeniaka | obroża dla dużych psów | szelki dla chihuahua | etui na woreczki | czarna obroża dla psa